Jak założyć stronę www
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

W poprzednich artykułach przedstawiliśmy Państwu stylowe i funkcjonalne motywy dla WordPress i szablony dla Joomla!. Tym razem przygotowaliśmy zestaw templatek dla jednego z najbardziej popularnych systemów e-commerce R11; PrestaShop. Jeżeli korzystacie Państwo z niego, znacie o wszystkich wadach i zaletach tego systemu. A więc nie będziemy wchodzić w to. Dodamy tylko, że PrestaShop według kilku ostatnich lat utrzymuje 3 miejsce w rankingu najbardziej popularnych systemów e-commerce. Według danych od organizacji W3CTech z 10 marca 2017 roku, 1,3% stron zbudowanych w oparciu o dowolny CMS realizowane są za pomocą PrestaShop. Wśród wszystkich stron na świecie ta liczba wynosi 0,6% (rys. 1).

 

W dzisiejszym zestawie znajdziecie Państwo szablony PrestaShop poświęcone różnych tematom niszowym. Dzięki temu na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie. A ponieważ każda z tych templatek zawiera niezbędne pliki PSD, możecie Państwo szybko dopasować ich wygląd do potrzeb projektu.

Do kolejnych przewag poniższych szablonów od TemplareMonster można wymienić responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Także templatki zostały stworzone według standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu one są przyjazne dla SEO i nie potrzebują dodatkowego "dłubania" nad optymalizacją kodu.

 

 

I rzecz ostatnia, ale nie mniej ważna: razem z zakupionym szablonem dostaniecie Państwo dożywotne wsparcie techniczne. Dzięki temu możecie otrzymać kwalifikowaną pomóc przy wystąpieniu jakichkolwiek problemów pod czas instalacji oraz dopasowywaniu szablonu do własnych potrzeb. Otrzymacie odpowiedź; na pytanie w ciągu 2 godzin, 24h/7.

P.S. Jeżli potrzebujecie Państwo dodatkowych porad dotyczących prowadzenia strony opartej o PrestaShop, możecie znaleźć ciekawe artykuły na bezpłatnym serwisie od TemplateMonster R11; Startup Hub. Także dla Państwa dostępna są bezpłatna sprawka producenta.

Zapraszamy więc do bliższego zapoznania z proponowanymi szablonami.

ImPresta - szablon wielofunkcyjny

Szablon Prestashop
ImPresta jest to wielefunkcyjny szablon do realizacji sklepów internetowych. Zawiera w sobie aż 6 gotowych templatek o popularnych tematach niszowych, które można dostosować pod własne cele. Oprócz tego szablon zawiera 3 układy strony produktowej, 6 układów nagłówka i stopki. W paczce z templatką znajdziecie także niezbędne pliki PSD. To wszystko pomoże Państwu zmodyfikować szablon w odpowiedniości od własnych potrzeb.

Każdy z wybranych szablonów ma swój unikatowy projekt, który na pewno przypadnie do gustu odwiedzającym. Główny nacisk w szablonie został postawiony na wysokiej jakości grafikę i stylowe efekty animacyjne, które co ważne, nie zwalniają szybkości ładowania strony. Szablon ma wysokie wskaźniki w testach GTmetrix i Google PageSpeed.

Inne zalety szablonu to  wygodna i przyjazna użytkownikowi nawigacja, oraz aż 19 dodatkowych modułów o łącznej wartości 782$. Taka jest wartość tych rozszerzeń na stronie TemplateMonster. Wśród nich można wyróżnić TM MegaMenu, TM Newsletter, TM Search, TM Products Videos, TM Deal of the Day oraz TM Product Zoomer. Szablon ImPresta ma poprawny kod, który został stworzony w zgodności do standardów W3C i rekomendacji
wyszukiwarek internetowych.Styler 2 - szablon o tematyce odzieżowej
Szablon prestashop

Jest to również nowa edycja szablonu Styler, który idealnie nadaje się do tworzenia e-sklepu odzieżowego. Templatka opiera się o PrestaShop 1.7 i zawiera 2 dodatkowych układy strony domowej. Oprócz tego szablon posiada różne rozbudowane rozszerzenia i układy strony głównej, suwaka i stopki oraz wygodne opcje personalizacji. To wszystko pozwoli ci dopasować templatkę do potrzeb projektu.

Na stronie głównej umieszczone są różne sekcje z informacjami o produktach. Tutaj są banery reklamowe, lista oferowanych marek, nowe produkty oraz produkty ze zniżką. Dostać się do sklepu oraz do blogu można przez rozwijane menu górne oraz przez menu tekstowe, które znajduje się w stopce. Osoby odwiedzające mogą zapisać się także na newsletter i dostawać informację o nowościach na skrzynkę pocztową (na dole strony jest odpowiedni formularz). Do szablonu były dodane funkcjonalne rozszerzenia realizowane przez zespół ZEMEZ. Dzięki temu możecie korzystać z takich funkcji jak; rozwijanego menu, wyszukiwarki AJAX, kart produktów, kategorii produktów, mediów społecznościowych itd. A jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych rozszerzenia, możecie skorzystać z modułów ze strony PrestaShop. Templatka będą z nimi kompatybilne. Szablon jest oczywiście responsywny.Molotek 2 - szablon o tematyce narzędzia, urządzenia elektryczne
Szablon do Prestashop narzędzia

Molotok to rozbudowany szablon, który powstał z myślą o sklepach narzędziowych, oferujące sprzedaż wszelakich narzędzi i eletronarzędzi warsztatowych i innych. Jest to druga edycja templatki, która została realizowana w oparciu o najnowszą wersję PrestaShop 1.7. Dzięki temu możecie korzystać z najnowszych możliwości tego systemu. Oprócz tego do templatki były dodane dodatkowe rozszerzenia ze strony TemplateMonster. A więc macie szeroki wybór funkcji do tworzenia profesjonalnego e-sklepu.

Wygląd strony głownej będzie zależał od wybranego projektu. Do waszego użytku dostępne są 4 układy strony głównej oraz gotowe układy nagłówka i stopki. To pozwoli wam ustawić wygląd dla e-sklepu w zależności od własnych potrzeb. Każdy z układów zawiera szereg sekcji z informacjami o oferowanych produktach. Dlatego użytkownicy będą mogli szybko zorientować się w asortymencie sklepu. Należy także powiedzieć stylowe animacjach i grafice szablonu, które dodają dynamiczności stronie.

Jak pisaliśmy powyżej podany szablon zawiera rozbudowane rozszerzenia od zespołu ZEMEZ. Wśród nich można wyróżnić TM MegaMenu, Mega Layout Builder, TM Newsletter, TM Manufactured block, TM Home Carousel oraz wyszukiwarkę AJAX. Podany szablon wspiera technologię Retina i zawiera mapę Google. Szablon Motolok 2 jest responsywny, posiada poprawny kod i jest przyjazny dla wyszukiwarek pod kątem SEO.

 

Eveprest - uniwersalny szablon

Szablon uniwersalny do Prestashop

Jeżli poszukujecie Państwo funkcjonalne rozwiązanie, które pomoże realizować nowoczesny sklep internetowy o dowolnym temacie, musicie zwrócić uwagę na Eveprest. Jest to uniwersalny produkt, który zawiera 4 gotowe szablony poświęcone modzie, meblom, częściom zamiennym i elektronice. A jeżeli dodać do tego wiele układów elementów i możliwość zarządzać kolorami, otrzymujecie rozbudową templatkę, którą da się dopasować do różnych celów biznesowych.

Projekt szablonu zależy od wybranego tematu i różni się położeniem elementów, wyborem barw i układami sekcji. Przy tym mają one jedną wspólną rzecz. Wszystkie szablony zawierają stylowe efekty animacyjne, które dodają stronie dynamiczności. Oprócz tego główny nacisk w tych projektach robi się na jakościowe obrazki, które w najlepszy sposób prezentują oferowane produkty.

Oprócz wielu funkcji i modułów wspólnych dla wszystkich templatek PrestaShop od TemplateMonster, szablon Eveprest zawiera dodatkowe płatne rozszerzenia (20+): TM Collections, TM Advanced Filter, TM LookBook, TM Mosaic Products, TM Mega Layout, TM 360 View i TM 1-Click Order itd. A ponieważ ich wartość jest włączona w cenę szablonu, oszczędzacie Państwo nawet $1357. Tą kwotę możecie wykorzystać Państwo na promowanie sklepu internetowego.

Szczegóły |  Demo

 

 

Footman - szablon z kategorii obuwie

Podany szablon będzie idealnie pasował do tworzenia sklepu ze sprzedażą obuwia, chociaż może być dopasować do powiązanych tematów. Dzięki obecności rozbudowanych opcji, realizowanych za pomocą rozszerzeń producenta, i plików PSD, wchodzących w zestaw templatki, zrobić to nie stanowi żadnego problemu. A jeżeli będziecie potrzebowali Państwo dodatkowej funkcjonalności, możecie skorzystać z popularnych dodatków dla PrestaShop. Ten szablon będzie kompatybilny z nimi.

W projekcie szablonu zostały wykorzystane jakościowe obrazki i stylowe efekty animacyjne. To wszystko dodaje stronie barw, dynamiczności i robi z niej ciekawą dla odwiedzających. Przy tym strona startowa nie jest obciążona nadmierną ilością elementów i zawiera tylko niezbędną informację dotyczącą produktów. Jest sekcja z nowymi, popularnymi i polecanymi butami, blok ze zniżkami i towarami z obniżoną ceną. Pozostała informacja dostępna jest w odpowiednich rozdziałach menu.

Funkcjonalność szablonu Footman została realizowana za pomocą 15 wbudowanych rozszerzeń producenta. Dzięki temu możecie korzystać Państwo z managera profilów, karuzeli produktów, mozaiki produktów, wideo produktów, wyszukiwarki AJAX itd. Podana templatka zawiera również mapę Google i wspiera fonty webowe Google. Szablon ma oczywiście poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

Szczegóły |  Demo

 

 

Cosmetek - szablon z kategorii kosmetyki

szablon prestashop kosmetyki

Jak można się domyślić z nazwy tego szablonu jest to rozwiązanie do realizacji sklepów z branży kosmetycznej. W tym przypadku projekt templatki jest poświęcony kosmetykom organicznym i naturalnym i będzie idealnie pasował do firm oferujących tego typu produkty. A dzięki obecności plików PSD możecie szybko dopasować Państwo wygląd strony pod własne potrzeby.

W tym szablonie suwak, tradycyjny dla strony głównej, został zamieniony na kafelki wykonane w stylu metro. One informują odwiedzających o kluczowych akcjach sklepu i pozwalają szybko dostać się do interesującego artykułu. Także na stronie jest sekcja z popularnymi produktami oraz produktami ze zniżkami. Na dołu strony jest formularz zapisywania się na newsletter, dzięki któremu osoby odwiedzające mogą otrzymywać ostatnie nowości na skrzynkę pocztową.

Do podanego szablonu zostały dodane 12 rozszerzeń TemplateMonster, które pozwalają Państwu korzystać się z karuzeli produktów, mozaiki produktów, MegaMenu, newslettera, powiązanych produktów itd. Dzięki tym dodatkom możecie tworzyć Państwo funkcjonale strony bez stosowania cudzych rozszerzeń. Jeżeli będzie potrzebowali jednak dodatkowe opcje, możecie skorzystać z dodatków dostępnych na markecie PrestaShop.

Szczegóły |  Demo

 

 

Plumbazer - szablon z branży wyposażenie łazienek

szablon do Prestashop 322;azienki

Jeżeli sprzedajecie Państwo rury wodociągowe oraz kanalizacyjne, kafelki łazienkowe, pcv, baterie łazienkowe wanny i brodziki i inne powiązane produktu, to na pewno ten szablon będzie odpowiednim rozwiązaniem. Za pomocą szablonu Plumbazer będziecie mogli realizować wszystkie swoje plany. On ma stylowy design i zawiera wszystkie niezbędne funkcje, aby stworzyć nowoczesny e-sklep.

Na stronie domowej znajduje się pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać różne informacje reklamowe. Poniżej suwaka znajdują się również sekcje jak np. produkty przecenione. Dzięki temu osoby odwiedzające mogą szybko zapoznać się z asortymentem sklepu i przejść do interesujących działów witryny. Na stronie są także ikonki do profilu sklepu w popularnych portalach społecznościowych i formularz zapisywania na newsletter.

Podany szablon zawiera przełącznik kolorów i manager układów. To razem z plikami PSD pozwala Państwu szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb. Również ten szablon zawiera dodatkowe moduły rozszerzające funkcjonalność templatki. Przy tym wszystkim jest on kompatybilny z innymi popularnymi rozszerzeniami dla tego systemu.

Szczegóły |  Demo

 

 

Florabido - szablon z kategorii kwiaciarnia

Szablon do prestashop kwiaty i kwiaciarnie

Florabido to stylowy szablon, który pomoże realizować stronę dla kwiaciarni. Ma czysty i przejrzysty projekt, w którym główny nacisk został zrobiony na proste efekty animacyjne i kolorowe obrazki. Wybór takiego rozwiązania pozwala skupić uwagę odwiedzających na zawartości strony. A więc mogą oni szybko zorientować się na stronie i znaleźć najlepszy bukiecik kwiatów na prezent.

Na stronie głównej widnieje wizytówka sklepu. Na niej można znaleźć sekcję z przeglądem kluczowych kategorii sklepu, co pozwala odwiedzającym szybko przejść do interesującego działu strony. Także tutaj są bloki z popularnymi produktami, produktami ze zniżkami i nowymi propozycjami. Na dołu strony jest mapa Google, dzięki czemu odwiedzające mogą znaleźć drogę do kwiaciarni.

Do szablonu Florabido zostały dodane różne funkcjonalne dodatki od producenta, wśród których wyróżnimy kilka rozszerzeń. Przede wszystkim to TM Mega Layout, który pozwala zarządzać układami strony (zawiera 3 gotowe warianty) i położeniem osobnych elementów witryny. Także rozbudowanymi dodatkami są MegaMenu (pozwala tworzyć rozbudowane menu) i TM Home Carousel (pozwala dodać sekcje z różnymi typami produktów na stronę główną). Szablon jest oczywiście responsywny i przyjazny dla SEO.

Szczegóły |  Demo

 

 

Sofarman - szablon dla sklepów meblowych

Szablon prestashop dla bran&0;y meblowej i wyposarzenie wn281;trz

Temat tego szablonu jest poświęcony meblom, a więc będzie idealnie pasować do tworzenia e-sklepów meblarskich. Chociaż może on być dostosowany do innych powiązanych tematów. Przede wszystkim, templatka zawiera 15 rozbudowanych dodatków, które pomogą realizować najwybredniejszy projekt strony www. Po drugie, do szablonu zostały dodane pliki PSD, obrazki i rozszerzona dokumentacja. To wszystko pozwala Państwu dopasować wygląd templatki do własnych potrzeb.

Projekt szablonu został wykonany w czarno-białych kolorach z dodaniem brązowego. Ostatnia barwa stosuje się do wyróżnienia elementów nawigacyjnych i wydzielenia istotnej informacji na stronie. Przy tym projekt templatki nie jest obciążony nadmierną ilością elementów graficznych i efektami animacyjnymi. Dlatego strona oparta o ten szablon ładuje się szybko, a jej projekt będzie przyjazny dla odwiedzających.

Wszystkie funkcji tego szablonu realizowane są za pomocą 15 płatnych rozszerzeń producenta. A ponieważ dostajecie ich razem z templatką, oszczędzacie Państwo $625, które możecie wykorzystywać na rozwój e-sklepu. Kod szablonu został wykonany według standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych. Dlatego nie będziecie musieli go dostosowywać do wymagań SEO.

Szczegóły |  Demo

 

 

Axonnie - szablon z kategorii perfumy

Szablon do prestashop perfumy i drogerie

Za pomocą tego szablonu można zbudować nowoczesną stronę dla sprzedaży perfum damskich i męskich. Przy tym templatka zawiera kilka gotowych układów strony, przełącznik kolorów, zestaw widgetów, możliwość dodawać wideo w tło, co pomoże Państwu stworzyć oryginalny wygląd dla waszego sklepu internetowego.

Strona domowa zawiera tylko kluczowe informacji, które pomogą osobom odwiedzającym zapoznać się z asortymentem strony i przejść do rozdziałów z produktami. Na tej stronie jest pełnoekranowy suwak, który można stosować do celów reklamowych. Także tutaj można znaleźć sekcje z wybranymi zapachami dla kobiet i mężczyzn, informacją o zniżkach oraz ostatnimi artykułami z blogu. Wszystka pozostała informacja jest ukryta w menu "Hamburger".

Podany szablon zawiera tylko kluczowe opcji, jednak ich wystarczy do tworzenia profesjonalnej strony internetowej. Jeżeli będzie potrzebowali dodatkowych funkcji, możecie skorzystać się Państwo z dostępnych w markecie dodatków dla PrestaShop. Ten szablon będzie całkiem kompatybilny z nimi. Szablon on jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Szczegóły |  Demo

 

 

Decorma - szablon z kategorii dekoracje wnętrz

Szablon do prestashop wyposarzenie wn281;trz

Jeżeli prowadzicie Państwo firmę, które zajmuje cię dekoracją wnętrz i równocześnie sprzedajecie elementy dekoracyjne, możecie skorzystać się z szablonu Decorma, aby przedstawić te produktu w Sieci. A ponieważ podana templatka ma stylowy projekt i zawiera rozbudowane funkcje, możecie stworzyć Państwo profesjonalną stronę internetową, która będzie spełniała wasze potrzebny i oczekiwania Państwa użytkowników.

Projekt tego szablonu został wykonany w pastelowych kolorach z lekkim dodaniem czerwonej i żółtej farby. Także pod czas realizacji templatki były wykorzystane stylowe efekty animacyjne realizowane za pomocą HTML i CSS oraz Parallax. To wszystko robi stronę nowoczesną i ciekawą dla osób odwiedzających. Do innych przewag tego projektu można odnieść wygodne opcji nawigacji i obecność wykonalnych widgetów na stronie domowej.

I chociaż ten szablon jest stworzony do wersji 1.6 systemu, to nie przeszkadza Państwu realizować funkcjonalny sklep www. Tym bardziej do templatki zostały dodane 16 rozbudowanych dodatków, które pomogą rozwiązać wszystkie wasze potrzeby. A jeżeli będziecie potrzebowali dodatkowych rozszerzeń, możecie skorzystać się Państwo z popularnych dodatków dla PrestaShop. Ten szablon jest całkiem kompatybilny z nimi.

Szczegóły |  Demo

 

 

Foodfate - szablon dla branży spożywczej

Szablon Prestashop jedzenie i kulinaria

Ten szablon jest przeznaczony do tworzenia stylowego i funkcjonalnego sklepu spożywczego. Chociaż przy dodatkowych modyfikacjach można go zastosować również do innych powiązanych tematów. Dzięki obecności plików PSD, gotowych układów stron i przełącznika kolorów, takie zmiany nie będą zajmowały w Państwa dużo czasu. Odwrotnie, one pomogą Państwu maksymalnie szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Zamiast suwaka na stronie startowej znajdują się kafelki z kluczowymi tematami strony i informacjami o aktualnych akcjach. Poniżej jest przycisk "Do wszystkich produktów", który doprowadzi na stronę sklepu ze wszystkimi produktami spożywczymi. Także na stornie głównej znajdują się sekcje z popularnymi produktami i produktami ze zniżkami. A na samym dołu umieszczone są opinie byłych klientów, które będą bardzo przydatne dla osób korzystających pierwszy raz z usług tego sklepu internetowego.

Podany szablon został zbudowany w oparciu o najnowszą wersję PrestaShop. To pozwala Państwu korzystać z najnowszych możliwości systemu. A dzięki obecności wbudowanych rozszerzeń od TemplateMonster, będzie posiadali Państwo szereg dodatkowych opcji do realizacji nowoczesnego sklepu z żywnością. Szablon ten jest dostosowany do urządzeń mobilnych i przyjazny dla SEO.

Szczegóły |  Demo

 

 

Crosston - szablon z kategorii sport

Szablon PrestaShop dla sklep243;w sportowych

Crosston to cudowny wybór dla realizacji sklepów sportowych. A więc, jeżeli poszykujecie Państwo funkcjonalnego rozwiązanie do realizacji strony w tym temacie, na pewno musicie zwrócić uwagę na podany szablon. W jego projekcie został połączony styl, prostota i funkcjonalność. Dzięki temu osoby odwiedzające będą czuć się komfortowo na stronie. Mogą one szybko znaleźć i kupić interesujący ich produkt.

Strona domowa szablonu zawiera tylko kluczowe informacje, które pomogą osobie odwiedzającej zapoznać się z asortymentem sklepu. Dlatego aby zobaczyć wszystkie produkty sportowe należy przejść na stronę sklepu. Na ostatniej znajdują się różne filtry, które pomogą osobom odwiedzającym szybko wybrać ciekawe produkty i zapoznać się z nimi. A jeżeli jakiś z nich spodoba się, dodać go do zakładek.

Funkcjonalność szablonu została realizowana za pomocą 14 funkcjonalnych rozszerzeń od producenta. To są TM MegaMenu, TM Mega Layout, TM Manager Account, TM Search, TM Video Products itd. Wszystkie one dodają kluczowe opcje do szablonu i pomogą dopasować stronę do waszych potrzeb. A jeżeli tych opcji będzie braknąć możecie zawsze skorzystać się z innych popularnych dodatków dla PrestaShop. Ten szablon na pewno będzie kompatybilny z nimi.

Szczegóły |  Demo

Artykuł reklamowy

cyberfolks

Odwiedza nas 256 gości oraz 0 użytkowników.