Jak założyć stronę www
1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Czasy się zmieniają i dziś już nie wystarczy reklama w tradycyjnych środkach przekazu jak; telewizji czy prasa. Obecnie najpopularniejsze i najbardziej powszechne medium to internet, który zastępuje nam wszystkie pozostałe. Obecnie jeżeli chcesz zwojować rynek jakimś produktem lub usługą, konieczna jest kampania reklamowa w sieci, jak również dobrze wypozycjonowana strona www, która przyciągnie potencjalnych klientów.

Strony firmowe co raz szybciej stają się obowiązkiem każdej poważnej a nawet najmniejszej firmy, bo bez tego ani rusz. Większość młodych ludzi, aby znaleźć interesujący produkt/usługę, korzysta w wyszukiwarki internetowej. Jeżeli Cię tam nie ma, do dla nich twoja firma nie istnieje. Jest trochę prawdy w powiedzeniu; „Jeżeli nie ma o Tobie nic w sieci, to nie istniejesz”.

Na szczęście czasy, w których posiadanie strony internetowej było czymś wyjątkowym, prestiżowym i wyróżniającym się, już minęły. Tak samo dostępność i koszt takich usług diametralnie się zmieniła. Koszty tworzenia stron znacznie się zmniejszyły, a powszechność i łatwość realizacji znacznie się zwiększyła. Dziś każdy, nie wydając fortuny, może zlecić wykonanie projektu dostosowanego do własnych potrzeb, a z niewielką wiedzą nawet sam możesz pokusić się o stworzenie sobie przysłowiowej „stronki”. Jest masa aplikacji jak Joomla! czy Wordpres, które pozwalają małymi kosztami rozwijać swój biznes także w sieci. Wiele firm widząc plusy takiego rozwiązania przenosi swoje usługi do Internetu, gdyż pozwala to na dotarcie do dużo większej liczby klientów. W ten sposób koszty okazują się mniejsze, a zyski większe, niż przy prowadzenie firmy w np. nie dużym miasteczku. Każda firma powinna posiadać tzw. stronę "wizytówkę" na której są podstawowe dane informacje o firmie. Zatem firmowe strony www, to dziś podstawa w prowadzeniu działalności gospodarczej, choćby miała przedstawiać tylko adres i numer kontaktowy firmy, to warto w nią zainwestować. Świetnym rozwiązaniem dla osób nie mających czasu i chcących szybko i możliwie prosto stworzyć stronę, są kreatory stron. Dzięki prostemu kreatorowi, pozwala dosłownie w 5 minut założyć stronę www bez jakiegokolwiek doświadczenia.

 

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.