Jak założyć stronę www - poradnik dla początkujących

    >>>
  • Home
  • BlogCyberfolks z nową usługą- kreator stron NOW z AI

Cyberfolks z nową usługą- kreator stron NOW z AI

1 czerwca, 2024 admin 0 Comments
cyberfolks kreator stron

Marka hostingowa Cyberfolks.pl niedawno do swojej oferty dodała nową usługę, jest nią mianowicie kreator stron Now. Daje on możliwość łatwego tworzenia stron www za pomocą kreatora stron wspieranego przez sztuczną inteligencję. Kreator stron z AI wedle Cyberfolks, umożliwia założenie prostej strony internetowej w 60 sekund. Oczywiście realnie zajmie to dłużej, ale na pierwszy rzut oka właśnie tym ma się charakteryzować kreator stron w Cyberfolks, tzn. szybkością i prostotą stworzenia własnej witryny.

Ceny zaczynają się od 29 zł netto miesięcznie, jednak jest plan „bieda” i trzeba raczej zerkać na te droższe plany za 49 zł , 99 zł lub 149 zł miesięcznie. Droższe opcje oferują choćby funkcję bloga i portfolio, mapy własne podstrony i większą ilość generowanej treści przez AI. Kreator stron nie wymaga wykupowania konta hostingowego czy też certyfikatu SSL.

Hostido.pl Kod rabatowy 10%: 5OS8WOWRWR

Sztuczna inteligencja (AI) to motyw przewodni tegoż kreatora. Dzięki AI pozyskamy teksty na stronę, zdjęcia i grafikę, wszystko to jest automatycznie dobierana do kategorii, która wcześniej wybierzemy. Mamy do dyspozycji darmowe szablony i układ treści. Własną witrynę będzie można założysz za pośrednictwem telefonu i wydaje się to rzeczywiście proste i w pełni zautomatyzowane. Witryny są oczywiście responsywne. Pewną wadą Kreatora stron Now, jest brak opcji sprzedaży, nasza witryna będzie jedynie witryną ofertową, reklamową lub po prostu wizytówką firmy. Czy tego chcemy czy nie, sztuczna inteligencja co raz częściej będzie uproszczała i ułatwiała wiele rzeczy, do których wcześniej byli potrzebni wszelacy specjaliści, jedni się cieszą inni nie.

Usługę Kreator stron Now, można testować przez 30 dni, wystarczy przejść przez proces zamawiania a następnie nie dokonać płatności. Poniżesz krótki film instruktarzowy opublikowany przez cyberfolks. Postaramy się sami przetestować kreator stron Cyberfolks i sprawdzić czy w rzeczywistości wszystko jest tak dziecinnie proste i szybkie.

Sprawdź Kreator stron w Cyberfolks.pl >>>

Zobacz także: Kreatory stron ranking >>>

Hostido.pl Kod rabatowy 10%: 5OS8WOWRWR

leave a comment

Weryfikacja

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.