Jak założyć stronę www
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Email Users – prosta wtyczka służąca do kontaktowania się z zarejestrowanymi użytkownikami, zarówno pojedynczo jak i grupowo. Dobrze spełnia się przy prowadzeniu niedużych Precli(Presell Pages), umożliwia informowanie autorów o publikacji ich wpisów(widget po prawej stronie)

All i One Seo Pack – jedna z najpopularniejszych i obowiązkowych wtyczek SEO, umożliwia nadanie każdemu artykułowi i wpisowi Meta tytułu, słów kluczowych i opisu.

Aksiment – bardzo dobra i przydatna i co ważne, skuteczna wtyczka chroniąca nas przed Spamem w postaci niechcianych komentarzy.

Auto More Tag – nie zawsze nasz szablon Wordpresa ma funkcję automatycznego skracania wpisów i dodawania znaczniku „more”. Ta wtyczka automatycznie dodaje Tag „More”(Więcej). To po ile znakach lub słowach ustalamy sami.

HTML Javascript Adder – prosta wtyczka dzięki której, za pomocą Widgetu wklajami dowolny kod JavaScript(np. baner reklamowy)

Easy Adsense – rozbudowana wtyczka stworzona z myślą o reklamach Google Adsense. Daje nam szeroki wachlarz umieszczania reklam z Adsesne, zarówno jeżeli chodzi o ilość jak i miejsce(np. w artykule lub na jego końcu).

Wypiekacz – podstawowa wtyczka dla wszystkich posiadaczy blogów Presell Pages. Umożliwia nam m.in. definiowanie długości artykułów, ilości tagów i linków w artykule.

Simple Social Buttons – Tzw. “wtyczka Social” , dzięki której umieścimy na naszej stronie, pod lub nad wpisami ikonki do Facebooka, Twttera czy przycisk Google +.

Socialble - bardziej rozbudowana wtyczka Social

Contact Form Plugin – prosty formularz kontaktowy, nic dodać nic ująć

KeyCaptcha – Skuteczna i o wiele mniej irytująca dla normalnych użytkowników, ochrona przez robotami i automatami spamującymi nasze strony i blogi. KeyCaptcha przez zalogowaniem i rejestracją, wymaga złożenia obrazka pociętego na kilka części.

WP-DB-Backup– Dzięki tej wtyczce w łatwy sposób wykonasz kopię swojej strony wraz z bazami danych. Przed każdą aktualizacją skryptu zalecana jest taka czynność. Możemy również ustawić automatyczne kopie, a zapisać je możemy na naszym serwerze, dysku komputera, może być także wysłana na maila.

StatPress - Statystyki odwiedzin, wyświetlające się w postaci słupków. Dają na mołżiwość szybkiego podglądu ruchu na naszej stronie.

cyberfolks

Odwiedza nas 253 gości oraz 0 użytkowników.