Jak założyć stronę www - poradnik dla początkujących

Kreator Mfirma.eu - test kreatora stron| Mfirma opinie

    >>>
  • Home
  • BlogMfirma.eu – opinia i test kreatora stron

Mfirma.eu – opinia i test kreatora stron

19 lutego, 2017 admin 0 Comments

Kreator mfirmaChciałbym podzielić się z Państwem wrażeniem z usług oferowanych przez Mfirma.eu. Na pewno wielu natrafiło na tą firmę, bądź co bądź szeroko reklamowaną w Google. Z całą pewnością wielu odstraszyła cena strony www w tejże firmie, ale nie znaczy to, że nie ma osób których stać na taki wydatek. Przeanalizujmy za co się płaci w mfirma.pl i dla kogo są stworzone ich usługi. Zatem do rzeczy.

Kreator Mfirma – tworzenie strony www

Tworzenie strony w mfirma jest niewiarygodnie proste. Jak to wszystko wygląda można sprawdzić zakładając stronę testową. Wszystko jest tam sprowadzone praktycznie do klikania myszką. Wybieramy branżę, następnie jeden z szablonów, które są bardzo dobrej jakości, uzupełniamy parę podstawowych danych i nasza strona już jest gotowa. Pozostaje nam jedynie za pomocą edytora uzupełnić stronę treścią. Wszystko mamy tam podane jak na tacy, każdy element witryny edytujemy praktycznie z jednego okna w przeciwieństwie do innych kreatorów. Naprawdę bardziej skomplikowane jest opanowanie telefonu komórkowego niż kreatora stron w mfirma.eu. Wszystko działa sprawnie i szybko, dodawanie podstron grafiki, czy dodatków jak bajecznie proste. Można zmieniać nagłówek, logo, nazwę firmy, dodawać księgę gości, stronę kontaktową, mapy Google, przycisk like lub likebox facebook. Możemy wstawiać własne banery reklamowe, galerię czy moduł aktualności(lista najnowszych artykułów). W każdej chwili możemy edytować każdy element naszej strony. Ważne jest to, że szablony w mfirma.eu dają możliwość tworzenia „podwójnego menu”, co znaczy, że na górze strony może być kilka pozycji menu(podstron), a w panelu boczny inne podstrony. Kreator stron daje nam także możliwość tworzenia podstron do wstawiania filmów lub umieszczania plików do pobrania. Możemy także sprawdzi statystyki odwiedzin. Inną usługą mfirma.eu jest skrzynka pocztowa. Domeny tam nie są drogie więc śmiało możemy wykupić tam domenę i założyć własny adres e-mailowy wraz ze skrzynką. Firma może także za nas przeprowadzić kampanie Adwords(reklamy w wyszukiwarce Google) oraz pozycjonowanie.

Hostido.pl Kod rabatowy 10%: 5OS8WOWRWR

Wady kreatora stron

Teraz czas na wady kreatora mfirma.eu. Niestety nie ma możliwości komentowania artykułów, choć zapewne można wkleić jakiś darmowy skrypt dostępny w sieci. Wadą jest to co dla niektórych może jest zaletą jak np. brak możliwości wgłębiania się w kod strony czy też w pliki strony. Strony są ograniczone edycją wyłącznie poprzez kreatorach, co dla osób chcących w przyszłości wejść na wyższy poziom prowadzenia strony www, okaże się rzeczą wykluczającą. Natomiast wszyscy „zieloni” mają pewność, że nic nie popsują i przypadkowo nie usuną jakiś ważnych plików czy ustawień własnej witryny. Posiadając stronę w mfirma.eu nie mamy standardowego konta hostingowego, zatem możemy zapomnieć o instalacji innych stron na swoim koncie. Nie możemy w żaden sposób administrować stroną poza kreatorem stron.

Kolejna wada to wspominana na początku cena, która zaczyna się 368 zł. Mfirma.eu to znakomite rozwiązanie dla początkujących, i tylko dla tych co chcą stworzyć małe strony, gdyż są pewne limity. Każda strona może posiadać tylko 30 podstron, a na każdej podstronie nie może znaleźć się więcej niż 30 elementów(grafika, zdjęcia) po 10 MB każdy. Pliki video możemy wstawiać jedynie poprzez linki z popularnych serwisów(np. youtube). Nie mamy za to ograniczeń w limitach transferu danych.

Kreator Mfirma.eu – dla kogo?

Nie ulega wątpliwości dla kogo są skierowane usługi w mfirma. Jak sama nazwa mówi dla firm! Nie dla pasjonatów, chcących dzielić się swoją pasją, tworzyć dużo podstron z dużą ilości grafiki i zdjęć, tylko dla osób potrzebujących ładnej i funkcjonalnej witryny do reklamy swojej firmy bądź jakieś usługi, czy strony reprezentacyjnej jakieś akcji, organizacji czy działalności publicznej. Jeżeli jesteś taką osobą i dodatkowo byłeś(aś) słaby z informatyki lub nie masz czasu i chęci na naukę to mfirma.eu jest właśnie dla Ciebie. Natomiast jeżeli chcesz stworzyć bardziej rozbudowaną stronę i nie chcesz żeby Cię coś ograniczało, zdecydowanie poszukaj czegoś innego, jak np. kilka razy tańszy wraz z hostingiem z lub bez dodatkowych opłat Webwavecms.

Tekst sponsorowany

Hostido.pl Kod rabatowy 10%: 5OS8WOWRWR

leave a comment

Weryfikacja

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.