Jak założyć stronę www - poradnik dla początkujących

  >>>
 • Home
 • BlogDwie nowe firmy hostingowe: Sohost.com i 3hosting.pl

Dwie nowe firmy hostingowe: Sohost.com i 3hosting.pl

10 listopada, 2023 admin 2 komentarze

Nowe firmy hostingowe: Sohost.com oraz 3Hosting.pl

Nowe firmy hostingowe

Mimo, że w naszym kraju mamy dość bogaty rynek usług hostingowych i możemy wybierać z pośród setek takich firm, to nadal powstają nowe marki, które często mają lepszą ofertę niż te z ugruntowaną pozycją. Są też firmy, którym mimo starań nie udało się przetrwać wysokiej konkurencji. I tu zawsze jest pewne ryzyko odnośnie nowych marek hostingowych, gdyż nie jest gwarantowane, że utrzymają się na rynku. Inną wadą świeżych firm hostingowych są ceny, które na początku bywają atrakcyjne, a potem znacząco rosną.

Zaletą nowych firm świadczących usługi hostingowe są właśnie ceny oraz co dostajemy za ową ceny. Jasne jest, że aby nowa marka zyskała klientów musi konkurować ceną oraz oferować więcej jeżeli chodzi o parametry hostingu.

Zatem nie przedłużając przedstawiam kilka nowych marek hostingowych:

Marka hostingowa 3Hosting.pl

3hosting.pl – jest to nowa marka powstała w 2023 r., jednak stworzona przez grupę WeNet, która to istnieje na rynku od blisko 30 lat. W grupie tej jest chociażby bardzo dobry kreator stron WebWavecms. 3Hosting stawia na mocne konta hostingowe z dużą pojemnością kont, od 50 GB aż to 1000 GB, a wszystko na szybkich dyskach SSD NVMe. Ceny zaczynają się od 150 zł netto, co jest ceną naprawdę dobrą ofertą. 3hosting.pl wyróżnia się także bardzo tanimi domenami. Koszt przedłużenia domeny .pl to zaledwie 50 zł netto, co jest jedną z najtańszych ofert na rynku. To co można zarzucić marce, to niepodawanie w opisie usług bardziej szczegółowych danych, co mam nadzieję wkrótce się zmieni.

3hosting

Nowe firmy hostingowe – Sohost.com

Sohost.com – Marka powstała w 2020 r., oferuje szeroką paletę kont hostingowych, z ceną zaczynającą się od 60 zł netto za rok, a kończącą się na ofercie za 1500 zł netto za rok. W Sohost.com każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie konta hostingowe są na dyskach SSD NVMe. Na plus zasługuje przejrzysta oferta i atrakcyjna cena domen. w Sohost.pl za przedłużenie domeny.pl zapłacimy jedyne 57 zł netto. Zarówno Sohost, jak i 3hosting skupia się na usługach hostingowych oraz hostingu email (skrzynka pocztowa), nie znajdziemy tam serwerów dedykowanych, VPS, certyfikatów SSL czy innych usług. W zamian oferują naprawdę mocny hosting www.

sohost.com oferta

Znacie jeszcze jakieś nowe firmy hostingowe z ciekawą ofertą? Dajcie znać w komentarzu!

2 Comments

  14 listopada, 2023 REPLY

  Polecam 3hosting, naprawdę działa OK ale ceny domen robią robotę

  10 grudnia, 2023 REPLY

  Odradzam takie firmy jak 3hosting. Słabe zasoby! Pojemność dysku to nie wszystko.

leave a comment

Weryfikacja

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.