Jak założyć stronę www - poradnik dla początkujących

    >>>
  • Home
  • BlogRedCart – platforma do prowadzenia sklepu www

RedCart – platforma do prowadzenia sklepu www

21 kwietnia, 2018 admin 0 Comments

redcartWielu z nas prowadzi własne sklepy, oferując swoim klientom setki, jeżeli nie dziesiątki produktów…doskonale bowiem wiadomo, że to właśnie handel pozwala na generowanie największych zysków i osiągnięcie prawdziwego sukcesu finansowego. Niemniej jednak, należy pamiętać, że w ostatnich latach niemalże każda branża uległa znacznym transformacjom i przeobrażeniom na skutek szybkiego rozwoju technologicznego oraz zmian potrzeb klientów. Obecnie najpopularniejszym trendem jest przechodzenie przez sklepy stacjonarne do przestrzeni cyfrowej i oferowanie swoich dóbr za pośrednictwem globalnej sieci Internet. Początkowo myślący innowacyjnie przedsiębiorcy przenosili swój asortyment na platformy aukcyjne pokroju Allegro, OLX, czy eBay. Niestety jednak, szybko wzrastające ceny świadczonych usług, stale pnące się w górę prowizje od sprzedaży i tracące na przejrzystości serwisy znacznie utrudniały skuteczne prowadzenie działalności gospodarczej. Wtedy to właśnie okazało się, że aby nie tylko pozostać ale i rozwijać się na rynku niezbędne jest otwarcie własnego sklepu internetowego, niezależnego od pośredników oraz zmian na rynku.

Na przestrzeni lat na pozycję lidera w kwestii obsługi klientów marzących o własnej przestrzeni komercyjnej w Internecie wysuwa się firma RedCart.pl, oferująca swoim klientom szeroki wachlarz usług dostosowanych do ich potrzeb oraz oczekiwań.
Jednym z podstawowych aspektów, dla których warto rozważyć ofertę nadmienionego przedsiębiorstwa jest dostęp do ogromnej liczby narzędzi (obecnie sięga ona aż 450), dzięki którym możliwe jest zarządzanie sklepem, dodawanie towaru, obsługa płatności, czy bezproblemowe komunikowanie się z klientami.

Hostido.pl Kod rabatowy 10%: 5OS8WOWRWR

Szeroki wachlarz pod względem ceny i specyfikacji

Warto nadmienić także, że nie jesteśmy – tak jak ma to miejsce w przypadku konkurencji – skazani na wyłącznie darmowe i często niezbyt ciekawe szablony CSS definiujące wygląd naszego sklepu. Jeżeli zależy nam na prawdziwie spersonalizowanej szacie graficznej naszej przestrzeni komercyjnej, wystarczy kontakt z ekspertami firmy RedCart.pl, a za niewielkie pieniądze przygotują oni od podstaw szablon odpowiadający specyfice naszych produktów oraz wartościom, jakie pragniemy zagwarantować zarówno potencjalnym jak i stałym klientom.

To jednakże nie wszystko – dzięki omawianej firmie możemy rozwinąć skrzydła i jeżeli notowana sprzedaż na przestrzeni ostatnich miesięcy poszybowała w górę, zdecydować się możemy na wyjście z naszą ofertą poza granice naszego kraju i zorientowanie swoich działań na obsługę klienta międzynarodowego. Jest to możliwe dzięki pełnej integracji przygotowanego zgodnie z naszym życzeniem sklepu z zagranicznymi systemami obsługi płatności i dostawcami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ramach jednego panelu użytkownika zarządzać nie jednym, a kilkoma sklepami internetowymi – tak właśnie wyglądać powinna prawdziwa wolność i swoboda w prowadzeniu działalności gospodarczej!
Przyjrzyjmy się teraz nieco bliżej ofercie, jaką dla swoich klientów zainteresowanych założeniem własnego sklepu lub przeniesieniem posiadanego już asortymentu w przestrzeń cyfrową przygotowała administracja platformy RedCart.pl

RedCart – plany cenowe

W przypadku wyboru najtańszego pakietu, który to obecnie dzięki promocji kosztuje jedynie 90 złotych za miesiąc, uzyskamy możliwość dodania do sklepu aż tysiąca produktów, co w przypadku większości niewielkich sklepów internetowych okaże się ilością aż nazbyt wystarczającą. Co więcej, otrzymamy także możliwość pełnej integracji z najpopularniejszymi portalami aukcyjnymi działającymi na polskim rynku i szansę stworzenia sklepu, który będzie w pełni zgodny z przyjętym niedawno przez Unię Europejską rozporządzeniem RODO. Przedsiębiorców na pewno zainteresuje także fakt, że nie będą oni musieli płacić jakiejkolwiek prowizji od sprzedanych towarów, co oznacza że regularnie uiszczając opłatę abonamentową nie narażają się oni na jakiekolwiek dodatkowe koszty. Ogromnym plusem jest także nielimitowany transfer danych, co pozwala na uzupełnienie, zmodyfikowanie lub całkowite przemodelowanie dostępnego asortymentu bez obawy o ograniczenia ilości przesłanych informacji, które to często obowiązują w przypadku platform konkurencyjnych.

Co zyskamy natomiast decydując się na plan najbardziej kompleksowy, kosztujący niecałe 190 złotych za miesiąc? Jest to oferta skierowana do największych graczy na rynku, zainteresowanych nie tyle wejściem na rodzimy rynek, co szybkim podbiciem go i rozwojem poza granicami naszego kraju. Pomoże w tym bezsprzecznie limit możliwych do wystawienia jednocześnie przedmiotów podniesiony do aż 50 tysięcy produktów oraz opcja zarządzania sklepem (lub sklepami) przez nawet 10 niezależnych od siebie administratorów. Warto także nadmienić, że w skład pakietu wchodzi darmowy certyfikat bezpieczeństwa SSL oraz przygotowanie przez ekspertów RedCart wyglądu strony sklepu na Facebooku bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Oczywiście w omawianym pakiecie zawarto również wszystkie korzyści jakie klientowi oferuje wybór tańszych planów!

Kiedy już stworzymy podwaliny pod własny sklep, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainwestować dodatkowo w zaprojektowany od podstaw i zgodny z naszymi oczekiwaniami szablon graficzny. Jego najprostsze wydanie możemy zamówić już za trzy tysiące złotych – w cenie otrzymamy prezentację strony głównej, jeden baner reklamowy i wersję mobilną naszego sklepu. Jeżeli marzy się nam prawdziwie profesjonalny wygląd sklepu, konieczne będzie przeznaczenie na ten cel kwoty siedmiu tysięcy złotych. Jest to jednakże cena jak najbardziej współmierna do korzyści jakie otrzymamy, bowiem specjaliści przygotują dla nas dodatkowo prezentacje karty i listy produktów, aż trzy banery reklamowe, szablon aukcji oraz trzy różne wersje projektu!

RedCart – Gotowy sklep z produktami!

Warto także wspomnieć o ciekawej ofercie skierowanej do osób ceniących sobie swój czas oraz pragnących jak najszybciej rozpocząć korzystanie ze sklepu internetowego. Jest to oferta „sklep pod klucz”, w ramach której otrzymujemy gotową do użytku przestrzeń komercyjną z dodanymi produktami.

Wybierając pakiet standardowy, który dzięki obecnej promocji kosztuje jedynie 4553 złote (obniżka aż oredcart sklep pod klucz 506 złotych), otrzymamy sklep uzupełniony o maksymalnie 10 tysięcy produktów, podstawowy szablon graficzny, który w razie potrzeby możemy spersonalizować, jak również zgodny z wytycznymi rozporządzenia RODO sklep objęty komercyjną wersja certyfikatu SSL. Możemy także pokusić się o nabycie pakietu ekskluzywnego, który to pozwoli nam na obsługę sklepu z nawet 50 tysiącami produktów. Nasze miejsce w Sieci zostanie także zintegrowane z nawet pięcioma hurtowniami, otrzyma własną domenę .pl, natomiast my lub nasi pracownicy będziemy mieli zagwarantowane dwugodzinne szkolenie z obsługi platformy w cenie. Za niewielką dopłatą będziemy mogli także skorzystać z efektywnej kampanii reklamowej AdWords. Ile kosztować będzie nas ta rozszerzona przyjemność? Obecnie, dzięki obniżkom oszczędzić będziemy mogli niemalże siedem tysięcy złotych, bowiem cena oferowana klientom to 9857 złotych. Trudno o lepszą ofertę na polskim rynku cyfrowym!

Podsumowując, platforma RedCart.pl zyskuje sobie przychylność coraz to nowych klientów i użytkowników głównie z uwagi na wysoce korzystną politykę cenową oraz szeroki asortyment dostępnych produktów dostosowany zarówno do potrzeb niewielkich przedsiębiorców jak i potentatów w swoich branżach. Warto odwiedzić stronę firmy i zaznajomić się dokładniej z jego ofertą – jesteśmy wręcz przekonani, że znajdą Państwo tam dokładnie to, czego Państwo potrzebują!

Zobacz także: Kreatory stron z funkcją sprzedaży

Hostido.pl Kod rabatowy 10%: 5OS8WOWRWR

leave a comment

Weryfikacja

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.